فراگیری روش های  طراحی سایت در شهرستان تهران

یادمه چند سال پیش وقتی من مرکزی را برای ارائه خدمات طراحی سایت با عنوان طراحی سایت ارزان راه انداختم می شد گفت در این زمینه فقط خودم فعالیت می کردم .

یعنی وقتی در گوگل کلمه طراحی سایت ارزان را جستجو می کردم سایت من اولین نتیجه بود و بقیه نتیجه ها یا الکی بودن یا اسپم بودن یا سایتهای آگهی بودن .

اما الان بعد از گذشت چند سال شما اگر طراحی سایت ارزان را سرچ کنید فکر کنم تا صفحه 50 گوگل همسایت رسمی وجود داره که داره توی این زمینه رقابت می کنه.

و از اون جالب تر اینه که شرکتهای بزرگ که در کلمات سنگین مثل طراحی سایت در صدر نتایج هستند یواش یواش دارن عنوان سایتهاشون را به طراحی سایت ارزان تغییر می دهند.

خب تقریبا به همین نسبت بازار هم رشد کرده و متقاضی این خدمات هم خیلی زیاد شده .

رشد قارچی شرکت های طراحی سایت ارزان

اگر بخواهیم یک بررسی کوتاه توی این زمینه بکنیم که چرا این همه سایت به صورت قارچی توی اینترنت رشد کردن که همه خدمات طراحی سایت ارزان میدن .میشه به عوامل زیادی پی برد.

مورد اول : با وجود بیکاری که هست اکثرا دنبال راه اندازی کسب و کاری برای خودشان هستند.این کار برای خدمات دهندگان تازه کار نیازی به سرمایه نداره و با توجه به نبود قانون کپی رایت یک شخص یا شرکت طراحی سایت برای شروع نیازی به خرید نرم افزارهای چند میلیونی نداره با دانلود چند نرم افزار می تونه کار خودش را بدون سرمایه شروع کنه .

برای فراگیری به وب سایت طراحی سایت در تهران  وارد شوید .

آشنایی مزایای خرید کاندوم فضایی روش عیرحضوری

فراگیری مضرات خرید کاندوم روش آنلاین

معارفه بدی ها فروش کاندوم روش اینترنتی

سایت ,طراحی ,ارزان ,خدمات ,راه ,کار ,طراحی سایت ,سایت ارزان ,سایت در ,این زمینه ,بودن یا

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دل برآمد روزنوشت های یک قد بلند زنجان نیوز آموزش بورس در اصفهان | تضمینی | ارائه مدرک از وزارت علوم واحه رشد و توسعه فردی. پنجره ی خیس آموزش رایگان فارسی فشن شو پایپ ایران